Uncategorized

5 міфів про бухгалтерів, яким ми не радимо вірити

By Февраль 20, 2018 No Comments

Міф 1. Бухгалтер – завжди серйозний і нудний.
Ні. Професія бухгалтера досить складна і дійно передбачає уважність. Але за день він виконує стільки важливих завдань, що без емоційних перерв не обійтися. Якщо Ви не можете знайти кабінет бухгалтерії – прислухайтесь, звідки лунатиме веселий жіночий сміх і прямуйте саме туди!
Міф 2. Усі бухгалтери – люди з зайвою вагою.
Робота бухгалтера передбачає малорухливий спосіб життя. Але переважна більшість бухгалтерів – жінки, які теж прагнуть бути красивими. Щоб залишатись стрункими, замість цукерок вони вживають темний шоколад і фрукти та полюбляють прогулянки пішки.
Міф 3. Бухгалтер – професія не творча.
Це не зовсім правда. Зведення цифр – дісно не творча справа. Однак, якщо врешті баланс «зійшовся» — бухгалтер отримує колосальне задоволення, якому може позаздрити будь-який творчий фах. Недарма, бухгалтерами були такі відомі творчі особистості, як Елізабет Арден, Герберт Уелс і О. Генрі.
Міф 4. Бухгалтер – суто жіноча справа.
80% бухгалтерів – жінки. На думку вчених, це обумовлено терплячістю слабкої статті до рутинної праці. Разом із цим, серед відомих представників професії –значно більше чоловіків. Так, бухгалтерську справу сповідували Карл Маркс, Френк Робінсон, Алан Кар, Мейер Амшель (Ротшильд).
Міф 5. Бухгалтери – невиправні консерватори.
Існує думка, що бухгалтери принципово ненавидять будь-які інновації в роботі. Насправді, та кількість змін і вимог до фінансових і податкових звітів, які щороку вивчає бухгалтер, вимагають від нього бути гнучким до нововведень і тенденцій. Тому консерватизм і роботі бухгалтера – просто неможливий.

Yevhenii Maliukin

Author Yevhenii Maliukin

More posts by Yevhenii Maliukin

Leave a Reply

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.