Час змін: Україна обирає альтернативи забороненим системам обліку

Указом Президента України від 15.05.2017 г. № 133/2017 набуває чинності рішення РНБО України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)». Згідно з ним, з 1 січня 2018 року усі бюджетні установи України повинні перейти на нові програми для ведення бухгалтерського обліку та управління ресурсами.

Сьогодні замінити 1С, «Парус» та інші фінансово-звітні системи можуть відомі закордонні і значно менш відомі українські розробники. Чому державцям варто обрати українського виробника і чи здатен вітчизняний продукт на конкуренцію з Європою та США?

Якісно нова альтернатива відомим російським системам обліку має не лише врахувати недоліки заборонених програм, але й стати на щабель вище завдяки глибшому розумінню реалій українського законодавства. Системне рішення А5 Бухгалтерія створене для комплексної автоматизації усіх розділів бухгалтерського та податкового обліку, оперативного обліку, аналізу і контролю фінансової діяльності підприємства. Програма дозволяє формувати звітності у відповідності до законодавства, національних та міжнародних стандартів обліку.

Система реалізовує концепцію ведення обліку, що дозволяє одночасно отримувати повну оперативну інформацію з усіх підрозділів господарської і фінансової діяльності підприємства (установи) та використовувати її для оптимізації ефективності управлінських рішень. А5 Бухгалтерія враховує усі потреби українського споживача, такі як збереження конфіденційності і захист даних від кібератак, багатовимірний аналіз, паралельно ведення кількох видів обліку, відповідність міжнародним стандартам. Таким чином, А5 Бухгалтерія дозволяє українським підприємствам і структурам вдосконалювати свою систему обліку без використання закордонних програм, підтримуючи якісного вітчизняного розробника.