Uncategorized

Компанія «А5 Бухгалтерія» отримала Сертифікат управління якістю ISO 9001:2015.

By Февраль 9, 2018 No Comments

Компанія «А5 Бухгалтерія» (A5 Systems) отримала Сертифікат управління якістю ISO 9001:2015 у сфері розробки ПО, впровадження та супроводу інформаційних і програмних продуктів, забезпечення IT-ресурсами, аутсорсингу бізнес-процесів та інших послуг у сфері IT!

ISO 9001 (International Organization for Standardization 9001) входить до серії ISO 9000 — міжнародних стандартів, що описують норми системи менеджменту якості організацій та підприємств. Сертифікат ISO 9001:2015 — гарантія надійності, стабільності та беззаперечної конкурентної переваги «А5 Бухгалтерія«.

Отримавши гарантію ISO, компанія «А5 Бухгалтерія» підтвердила найвищий рівень професійної підготовки своїх фахівців та відповідний до міжнародних стандартів рівень якості послуг.

Сертифікація засвідчує, що діяльність компанії «А5 Бухгалтерія» спрямована на контроль процесів на усіх рівнях, випуск товару власного виробництва високої якості, підвищення якості продукції на вимогу споживача, професійну співпрацю та розширення ринків збуту.

Ми постійно вдосконалюємо свої продукти і підвищуємо рівень обслуговування, вивчаючи найновіші тенценції організації процесу виробництва.

Дякуємо за визнання!

Yevhenii Maliukin

Author Yevhenii Maliukin

More posts by Yevhenii Maliukin

Leave a Reply

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.