Версія: 1.23.0 від 28.04.2021


з/п
НазваОпис
1         Оргструктура
1.1    Облік організацій На формі «Організація» додано поле «Кількість призначень (фактично)».
В дереві «Штатна книга» виведено загальну кількість посад організації.
1.2    Звіт «Розширений штатно-посадовий список»Виводити рядок із вакансією, якщо кількість призначених на посаду працівників менша за кількість ставок на посаді.
1.3    Звіт «Штатний розпис з доплатами та надбавками»При розрахунку надбавок враховується підвищення до окладу за тарифним розрядом.
1.4    Звіт «Тарифікація»Додано виведення рядку з тимчасовою вакансією, але колонки кількості та суми фонду не заповнюються.
        Персонал
2.1    Електронна картка особи. Професійне навчанняПісля заповнення/зміни значення в атрибуті «Заклад освіти» в блоці «Документ» текстом з цього поля заповнюється атрибут «Ким виданий».
2.2    Формування друкованих форм документів за особовою справою. Довідка «Трудова діяльність»Удосконалене форматування довідки.
2.3    Формування друкованих форм документів за особовою справою. Довідка «Право на відпустку»Удосконалена друкована форма довідки «Право на відпустку».
2.4    Робота із списками осіб. Списки з персоналуДля працівників, у яких станом на дату формування списку посада ліквідована, назви посади та підрозділу будуть виводитися станом на дату ліквідації.
3         Накази з персоналу
3.1    Підготовка проєкту наказу1. Забезпечено виведення попередження, що у наказі не заповнений текст «Підстави».
2. Забезпечено виведення попередження, що посада, на яку призначають працівника, вже укомплектована.
3.2    Наказ про призначення. Наказ про переведенняРозроблені нові пункти наказів для призначення та переведення працівників «поза штат».
3.3    Наказ про призначення1. Додана перевірка наявності  працівників, що призначені або призначаються на посаду, враховуючи призначення поточного наказу.
3.4    Наказ про призначення.
Процедура призначення до підлеглих
Для фахівців, які відповідають за ведення наказів призначення керівників підлеглих організацій надано можливість обирати картки працівника як з підлеглої організації (якщо там вже існує картка особи), так і з переліку електронних карток власної організації
3.5    Наказ про звільнення. Звільнення осіб, що перебувають у декретних відпусткахЗабезпечено можливість переведення на безстроковий договір Працівника, який працює на місті Декретної особи (що звільняється)
3.6    Наказ про відпустки. Скасування відпустки.На формі наказу додано можливість внести дію «Скасування відпустки».
3.7    Наказ про відпустки.
Надання періодичної відпустки.
Забезпечено можливість надання відпусток для позаштатних працівників.
3.8    Наказ про відрядженняУ наказі про відрядження збільшено вдвічі ширину розмір поля«Мета відрядження»
3.9    Наказ про дисциплінарні стягненняУдосконалено порядок формування наказу та формування друкованої форми наказу
3.10 Наказ про військову службуУдосконалено форму та друковану форму наказу
3.11 Наказ про зміни режимів роботиУ наказі надано можливість відзначати умову роботи«зі збереженням денної норми робочого часу» (для переходу на«гнучкий» режим роботи)
4      Особистий кабінет
4.1    Формування заяв. Заяви на відпусткуДодана можливість вказувати необхідність надання матеріальної допомоги та контролю надання матеріальної допомоги один раз на рік
5Добір персоналу
5.1    Формування друкованих форм документів. Посадова інструкціяУдосконалено електронну форму посадової інструкції
6Облік робочого часу
6.1    Розрахунок невикористаних відпустокУдосконалений список невикористаних відпусток
   Адміністрування
7.1    Довідник Військова службаСтворено довідник «Військова служба»
7.2    Довідник Види стягненьВ довідник видів стягнень додано блок полів для налаштування друкованої форми наказу про дисциплінарне стягнення.
7.3    НалаштуванняДодано константу налаштування (загальносистемне)«Штатний розпис. Заборонити підпорядкування до посад»
7.4    Удосконалено права доступу груп ролей: Доступ фахівців обліку заробітної плати до можливості ведення Наказів про надбавкиУдосконалено роль «Відповідальний за преміювання персоналу» - тепер, користувачі із цією роллю будуть, мати доступ до всіх видів наказів з блоку«Надбавки, доплати та премії»
7.5    Удосконалено права доступу груп ролей: призначення до підлеглих організаційВикористовуються окремі групи доступу:
- «Фахівець з внесення наказів підлеглих організацій» – можливість ведення тільки наказів по ЦА.
- «Фахівець з обліку персоналу» – можливість ведення тільки підлеглих організацій (ТУ)