Версія 1.16.0 від 28.04.2021

Примітки до випуску 1.16.0:

 1. Розроблений новий регламентований звіт «Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків — фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску».
 2. Розроблений звіт для отримання детальної інформації про нарахування лікарняних, нарахованих на них ПДФО, Військового збору, ЄСВ та суми виплати за відповідною платіжною відомістю.
 3. На друкованій формі “Табель обліку робочого часу” для друку на одному листі видалено примусовий розрив сторінки.
 4. Для запобігання помилкового відкриття періоду кнопка “Відкрити період” перенесена зі списку періодів (головної форми) на модальну форму відповідного періоду.
 5. Додана можливість “Виправлення стану наказів” у меню “Всі дії” , що може виникати при збої в роботі сервера.
 6. Додана модальна форма для ручного внесення та коригування видів оплати з методом розрахунку ПДФО.
 7. На форму додавання та коригування видів оплати з методами розрахунку “Разове нарахування” та “Разове утримання” доданий параметр відбору джерела фінансування.
 8. У налаштування видів оплати додана вкладка “Джерела фінансування для розподілу” для можливості виключення джерел фінансування з розподілу нарахованої суми.
 9. Доданий параметр “Стать” у модулі відбору працівників для формування документа нарахування.
 10. При розподілу розрахованих сум по джерелам фінансування враховано налаштування дозволених джерел фінансування з налаштування видів оплати з методом розрахунку.
 11. Доданий параметр “Джерела фінансування” для можливості формування звіту за вказаними джерелами фінансування.
 12. Доданий параметр “Джерела фінансування” для можливості формування звіту за вказаними джерелами фінансування.
 13. Колонка “Утримано” розділена на дві: Утримано та Виплачено. У параметрі “Джерела фінансування” додана можливість вибрати список джерел фінансування.