Версія 1.16.0 від 28.04.2021


з/п
Назва Опис
         Облік робочого часу
1.1Формування друкованих форм документів до «Обліку робочого часу»На друкованій формі «Табель обліку робочого часу» для друку на одному листі прибрано примусовий розрив сторінки.
         Нарахування заробітної плати
2.1Модуль «Розрахункові періоди»Для запобігання помилковому відкриттю періоду кнопка «Відкрити період» перенесена зі списку періодів (головної форми) на модальну форму відповідного періоду.
2.2Модуль «Вхідні документи»Додана можливість  «Виправлення стану наказів» у меню «Всі дії» , що може виникати при збої в роботі сервера
2.3Модуль «Розрахунковий лист»Додана модальна форма для ручного внесення та коригування видів оплати з методом розрахунку ПДФО.
На форму додавання та коригування видів оплати з методами розрахунку «Разове нарахування» та «Разове утримання» доданий параметр відбору джерела фінансування.
2.4Довідник видів оплатиУ налаштування видів оплати додана вкладка «Джерела фінансування для розподілу» для можливості виключення джерел фінансування з розподілу нарахованої суми.
2.5Формування документа нарахування одноразової преміїДоданий параметр «Стать» у модулі відбору працівників для формування документа нарахування.
2.6Нарахування При розподілі розрахованих сум по джерелах фінансування враховуються налаштування дозволених джерел фінансування з налаштування видів оплати з методом розрахунку.
13. Відпустка
16. Компенсація відпустки
17. Лікарняні за рахунок підприємства
21. Відрядження
23. Державні обов’язки (оплата за середнім заробітком)
36. Матеріальна допомога
44. Оплата за середнім заробітком
67. Навчальна відпустка
68. Військові збори
37. Матеріальна допомога на оздоровлення
71. Залишок відпустки
73. Донорські дні
149. Лікарняний самоізоляція COVID-19
2.7УтриманняПри розподілі розрахованих сум по джерелах фінансування враховуються налаштування дозволених джерел фінансування з налаштування видів оплати з методом розрахунку.
26. ПДФО
27. Військовий збір
31. Аліменти
61. Виконавчі листи
32. Профспілковий внесок
62. Перерахування за заявою працівника
3          Звіти з заробітної плати
3.1Формування регламентованих звітів згідно законодавстваРозроблено новий регламентований звіт «Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску».
3.2Звіт «Розрахунково-платіжна відомість виплати коштів ФСС»Розроблено звіт для отримання детальної інформації про нарахування лікарняних, нарахованих на них ПДФО, Військового збору, ЄСВ та суми виплати за відповідною платіжною відомістю. 
3.3Відомість розрахунку нарахувань у фондиДоданий параметр «Джерела фінансування» для можливості формування звіту за вказаними джерелами фінансування.
3.4Консолідований звіт про нарахування та відрахуванняДоданий параметр «Джерела фінансування» для можливості формування звіту за вказаними джерелами фінансування.
3.5Розрахункова відомість (довільна форма)Доданий параметр «Джерела фінансування» для можливості формування звіту за вказаними джерелами фінансування.
3.6Меморіальний ордер № 5 (види оплат)Доданий параметр «Джерела фінансування» для можливості формування звіту за вказаними джерелами фінансування.
3.7Відомість заборгованості по виплаті зарплатиКолонка «Утримано» розділена на дві : «Утримано» та «Виплачено». У параметрі «Джерела фінансування» додана можливість вибрати список джерел фінансування.